Q3-0.005-00-86
BergquistBergquist
Q3-0.005-00-86 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q3-0.005-00-86
Gamintojas / Gamintojas: Bergquist
Prekės aprašymas THERM PAD 39.62MMX26.67MM BLACK
Duomenų lapai: 1.Q3-0.005-00-86.pdf2.Q3-0.005-00-86.pdf
  • Pranešimas
Q3-0.005-00-86 specifikacijos
Dalies numeris Q3-0.005-00-86 Gamintojas Bergquist
Galimas kiekis 290185 pcs Duomenų lapas 1.Q3-0.005-00-86.pdf2.Q3-0.005-00-86.pdf
Naudojimas TO-3 Įveskite Pad, Sheet
Storis 0.0050" (0.127mm) Terminis varža 0.35°C/W
Šilumos laidumas 2.0 W/m-K Figūra Rhombus
Serija Q-Pad® 3 Kontūrai 39.62mm x 26.67mm
Kiti vardai BER141
Q3-86
Q300050086
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Elastomer Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Thermal Pad Black 39.62mm x 26.67mm Rhombus