Q3-0.005-00-05
BergquistBergquist
Q3-0.005-00-05 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q3-0.005-00-05
Gamintojas / Gamintojas: Bergquist
Prekės aprašymas THERM PAD 41.91MMX28.96MM BLACK
Duomenų lapai: 1.Q3-0.005-00-05.pdf2.Q3-0.005-00-05.pdf
  • Pranešimas
Q3-0.005-00-05 specifikacijos
Dalies numeris Q3-0.005-00-05 Gamintojas Bergquist
Galimas kiekis 250605 pcs Duomenų lapas 1.Q3-0.005-00-05.pdf2.Q3-0.005-00-05.pdf
Naudojimas TO-3 Įveskite Pad, Sheet
Storis 0.0050" (0.127mm) Terminis varža 0.35°C/W
Šilumos laidumas 2.0 W/m-K Figūra Rhombus
Serija Q-Pad® 3 Kontūrai 41.91mm x 28.96mm
Kiti vardai BER122
Q3-05
Q300050005
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Elastomer Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Thermal Pad Black 41.91mm x 28.96mm Rhombus