CD54NP-330LC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD54NP-330LC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD54NP-330LC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 33UH 880MA 230 MOHM
Duomenų lapai: CD54NP-330LC.pdf
  • Pranešimas
CD54NP-330LC specifikacijos
Dalies numeris CD54NP-330LC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 33UH 880MA 230 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 150719 pcs Duomenų lapas CD54NP-330LC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Kiti vardai 308-1863-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz Induktyvumas 33µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.191" (4.85mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 33µH Unshielded Inductor 880mA 230 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 230 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 880mA Dabartinis - sodrumas -