CD54NP-560KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD54NP-560KC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD54NP-560KC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 56UH 680MA 420 MOHM
Duomenų lapai: CD54NP-560KC.pdf
  • Pranešimas
CD54NP-560KC specifikacijos
Dalies numeris CD54NP-560KC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 56UH 680MA 420 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 162783 pcs Duomenų lapas CD54NP-560KC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz
Induktyvumas 56µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.191" (4.85mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 56µH Unshielded Inductor 680mA 420 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 420 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 680mA
Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD5A-1
CD5A-1
Gamintojai: Astro Tool Corp.
apibūdinimas: DIE SET
Sandelyje: 338 pcs
parsisiųsti:
RFQ
CD54NP-680KC
CD54NP-680KC
Gamintojai: Sumida Corporation
apibūdinimas: FIXED IND 68UH 610MA 460 MOHM