CD54NP-221KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD54NP-221KC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD54NP-221KC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 220UH 350MA 1.57 OHM
Duomenų lapai: CD54NP-221KC.pdf
  • Pranešimas
CD54NP-221KC specifikacijos
Dalies numeris CD54NP-221KC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 220UH 350MA 1.57 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 164340 pcs Duomenų lapas CD54NP-221KC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 220µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.191" (4.85mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 220µH Unshielded Inductor 350mA 1.57 Ohm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 1.57 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 350mA