CD54NP-470LC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD54NP-470LC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD54NP-470LC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 47UH 720MA 370 MOHM
Duomenų lapai: CD54NP-470LC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CD54NP-470LC specifikacijos
Dalies numeris CD54NP-470LC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 47UH 720MA 370 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 127511 pcs Duomenų lapas CD54NP-470LC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CD54
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 308-1865-6 Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz
Induktyvumas 47µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.191" (4.85mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 47µH Unshielded Inductor 720mA 370 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 370 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 720mA