CD54NP-151KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD54NP-151KC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD54NP-151KC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 150UH 400MA 1.1 OHM
Duomenų lapai: CD54NP-151KC.pdf
  • Pranešimas
CD54NP-151KC specifikacijos
Dalies numeris CD54NP-151KC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 150UH 400MA 1.1 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 165346 pcs Duomenų lapas CD54NP-151KC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 150µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.191" (4.85mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 150µH Unshielded Inductor 400mA 1.1 Ohm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 1.1 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 400mA