CD54NP-820KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD54NP-820KC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD54NP-820KC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 82UH 580MA 600 MOHM
Duomenų lapai: CD54NP-820KC.pdf
  • Pranešimas
CD54NP-820KC specifikacijos
Dalies numeris CD54NP-820KC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 82UH 580MA 600 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 168634 pcs Duomenų lapas CD54NP-820KC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CD54
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz
Induktyvumas 82µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.191" (4.85mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 82µH Unshielded Inductor 580mA 600 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 600 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 580mA
Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD54NP-470LC
CD54NP-470LC
Gamintojai: Sumida Corporation
apibūdinimas: FIXED IND 47UH 720MA 370 MOHM
Sandelyje: 127511 pcs
parsisiųsti: CD54NP-470LC.pdf
RFQ
CD5A-7
CD5A-7
Gamintojai: Astro Tool Corp.
apibūdinimas: DIE SET
Sandelyje: 365 pcs
parsisiųsti:
RFQ
CD5A-10
CD5A-10
Gamintojai: Astro Tool Corp.
apibūdinimas: DIE SET
Sandelyje: 428 pcs
parsisiųsti:
CD54NP-390LC
CD54NP-390LC
Gamintojai: Sumida Corporation
apibūdinimas: FIXED IND 39UH 800MA 320 MOHM
Sandelyje: 170709 pcs
parsisiųsti: CD54NP-390LC.pdf
CD5A-8
CD5A-8
Sandelyje: 372 pcs
CD54NP-680KC
CD54NP-680KC
apibūdinimas: FIXED IND 68UH 610MA 460 MOHM
parsisiųsti: CD54NP-680KC.pdf
CD54NP-330LC
CD54NP-330LC
apibūdinimas: FIXED IND 33UH 880MA 230 MOHM
parsisiųsti: CD54NP-330LC.pdf
CD5A-9
CD5A-9
Sandelyje: 377 pcs
CD5A-1
CD5A-1
Sandelyje: 338 pcs
CD54NP-560KC
CD54NP-560KC
apibūdinimas: FIXED IND 56UH 680MA 420 MOHM
parsisiųsti: CD54NP-560KC.pdf
CD5A-2
CD5A-2
Sandelyje: 339 pcs
CD54NP-270MC
CD54NP-270MC
apibūdinimas: FIXED IND 27UH 970MA 200 MOHM
parsisiųsti: CD54NP-270MC.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus