CD54NP-121KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD54NP-121KC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD54NP-121KC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 120UH 480MA 930 MOHM
Duomenų lapai: CD54NP-121KC.pdf
  • Pranešimas
CD54NP-121KC specifikacijos
Dalies numeris CD54NP-121KC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 120UH 480MA 930 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 158826 pcs Duomenų lapas CD54NP-121KC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 120µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.191" (4.85mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 120µH Unshielded Inductor 480mA 930 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 930 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 480mA