GKYB6R066
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKYB6R066 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GKYB6R066
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 2.5-6PF 100V SMD
Duomenų lapai: GKYB6R066.pdf
  • Pranešimas
GKYB6R066 specifikacijos
Dalies numeris GKYB6R066 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 2.5-6PF 100V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4853 pcs Duomenų lapas GKYB6R066.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija SURFTRIM® GKYB Q @ Freq 500 @ 1MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai SG2036TR
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.063" (1.60mm)
funkcijos Low Profile Dielektrinė medžiaga Ceramic
Išsamus aprašymas 2.5 ~ 6pF Trimmer Capacitor 100V Top Surface Mount Talpyklos diapazonas 2.5 ~ 6pF