GKYB30066
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKYB30066 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GKYB30066
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 7.5-30PF 100V SMD
Duomenų lapai: GKYB30066.pdf
  • Pranešimas
GKYB30066 specifikacijos
Dalies numeris GKYB30066 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 7.5-30PF 100V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4420 pcs Duomenų lapas GKYB30066.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija SURFTRIM® GKYB Q @ Freq 300 @ 1MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai SG2039TR
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.063" (1.60mm)
funkcijos Low Profile Dielektrinė medžiaga Ceramic
Išsamus aprašymas 7.5 ~ 30pF Trimmer Capacitor 100V Top Surface Mount Talpyklos diapazonas 7.5 ~ 30pF