GKYB3R066
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKYB3R066 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GKYB3R066
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 1.7-3PF 100V SMD
Duomenų lapai: GKYB3R066.pdf
  • Pranešimas
GKYB3R066 specifikacijos
Dalies numeris GKYB3R066 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 1.7-3PF 100V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5977 pcs Duomenų lapas GKYB3R066.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija SURFTRIM® GKYB Q @ Freq 300 @ 1MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai SG2035TR
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.063" (1.60mm)
funkcijos Low Profile Dielektrinė medžiaga Ceramic
Išsamus aprašymas 1.7 ~ 3pF Trimmer Capacitor 100V Top Surface Mount Talpyklos diapazonas 1.7 ~ 3pF