GKYA10066
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GKYA10066
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 3-10PF 50V SMD
Duomenų lapai: GKYA10066.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
GKYA10066 specifikacijos
Dalies numeris GKYA10066 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 3-10PF 50V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5412 pcs Duomenų lapas GKYA10066.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija SURFTRIM® GKY Q @ Freq 300 @ 1MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai SG2032TR
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.063" (1.60mm)
funkcijos Low Profile Dielektrinė medžiaga Ceramic
Išsamus aprašymas 3 ~ 10pF Trimmer Capacitor 50V Top Surface Mount Talpyklos diapazonas 3 ~ 10pF