GKY8R056
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKY8R056 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GKY8R056
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 3-8PF 100V SMD
Duomenų lapai: GKY8R056.pdf
  • Pranešimas
GKY8R056 specifikacijos
Dalies numeris GKY8R056 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 3-8PF 100V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5735 pcs Duomenų lapas GKY8R056.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.122" W (3.50mm x 3.10mm)
Serija SURFTRIM® GKY Q @ Freq 500 @ 1MHz
Pakuotė Cut Tape (CT) Kiti vardai SG9018CT
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.045" (1.14mm) funkcijos Low Profile
Dielektrinė medžiaga Ceramic Išsamus aprašymas 3 ~ 8pF Trimmer Capacitor 100V Top Surface Mount
Talpyklos diapazonas 3 ~ 8pF Reguliavimo tipas Top