GKYA3R066
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GKYA3R066
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 1.2-3PF 50V SMD
Duomenų lapai: GKYA3R066.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
GKYA3R066 specifikacijos
Dalies numeris GKYA3R066 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 1.2-3PF 50V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5463 pcs Duomenų lapas GKYA3R066.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija SURFTRIM® GKY Q @ Freq 300 @ 1MHz
Pakuotė Cut Tape (CT) Kiti vardai SG2030CT
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.063" (1.60mm)
funkcijos Low Profile Dielektrinė medžiaga Ceramic
Išsamus aprašymas 1.2 ~ 3pF Trimmer Capacitor 50V Top Surface Mount Talpyklos diapazonas 1.2 ~ 3pF