9BMB12P2S01
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 9BMB12P2S01
Gamintojas / Gamintojas: Sanyo Denki
Prekės aprašymas EC AXIAL 97X33MM PWM
Duomenų lapai: 1.9BMB12P2S01.pdf2.9BMB12P2S01.pdf3.9BMB12P2S01.pdf4.9BMB12P2S01.pdf
  • Pranešimas
9BMB12P2S01 specifikacijos
Dalies numeris 9BMB12P2S01 Gamintojas Sanyo Denki
apibūdinimas EC AXIAL 97X33MM PWM "Lead Free Status / RoHS" statusas
Plotis 33.00mm Įtampos diapazonas 10.2 ~ 13.8VDC
Įtampa - Įvertinta 12VDC Nutraukimas 4 Wire Leads
Statinis slėgis 2.450 in H2O (610.0 Pa) Dydis / Matmenys Rectangular/Rounded - 97.1mm L x 95mm H
Serija San Ace B97 RPM 5250 RPM
Galia (vatais) 16.80W Darbinė temperatūra -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Triukšmas 59.0 dB(A) Medžiaga - rėmas Plastic
Medžiaga - ašmenys Plastic Lifetime @ Temp. 40000 Hrs @ 60°C
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Blower Dabartinis įvertinimas 1.40A