9BMB12K201
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 9BMB12K201
Gamintojas / Gamintojas: Sanyo Denki
Prekės aprašymas EC AXIAL 97X33MM TACH
Duomenų lapai: 1.9BMB12K201.pdf2.9BMB12K201.pdf3.9BMB12K201.pdf4.9BMB12K201.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
9BMB12K201 specifikacijos
Dalies numeris 9BMB12K201 Gamintojas Sanyo Denki
apibūdinimas EC AXIAL 97X33MM TACH "Lead Free Status / RoHS" statusas
Plotis 33.00mm Įtampos diapazonas 7 ~ 13.2VDC
Įtampa - Įvertinta 12VDC Nutraukimas 3 Wire Leads
Statinis slėgis 5.140 in H2O (1280.0 Pa) Dydis / Matmenys Rectangular/Rounded - 97.1mm L x 95mm H
Serija San Ace B97 RPM 6850 RPM
Galia (vatais) 40.80W Kiti vardai 1688-2267
9BMB12K201-ND
Darbinė temperatūra -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Triukšmas 66.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas Plastic
Medžiaga - ašmenys Plastic Lifetime @ Temp. 40000 Hrs @ 60°C
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Locked Rotor Protection, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Motorized Impellers Dabartinis įvertinimas 3.40A