9BMB24F201
Sanyo DenkiSanyo Denki
9BMB24F201 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 9BMB24F201
Gamintojas / Gamintojas: Sanyo Denki
Prekės aprašymas BLOWER 97X33MM 24VDCTACH
Duomenų lapai: 1.9BMB24F201.pdf2.9BMB24F201.pdf3.9BMB24F201.pdf4.9BMB24F201.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
9BMB24F201 specifikacijos
Dalies numeris 9BMB24F201 Gamintojas Sanyo Denki
Plotis 33.00mm Svoris 0.419 lb (190.06g)
Įtampos diapazonas 12 ~ 26.4VDC Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 1.647 in H2O (410.0 Pa)
Dydis / Matmenys Rectangular/Rounded - 97.1mm L x 95mm H Serija San Ace B97
RPM 4500 RPM Galia (vatais) 10.80W
Kiti vardai 1688-1379 Darbinė temperatūra -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Triukšmas 56.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - rėmas Plastic Medžiaga - ašmenys Plastic
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Lifetime @ Temp. 40000 Hrs @ 60°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Locked Rotor Protection, Speed Sensor (Tach) Ventiliatoriaus tipas Blower
Dabartinis įvertinimas 0.450A Guolių tipas Ball