9BMB24F2D01
Sanyo DenkiSanyo Denki
Sanyo Denki
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 9BMB24F2D01
Gamintojas / Gamintojas: Sanyo Denki
Prekės aprašymas EC AXIAL 97X33MM LOCK
Duomenų lapai: 1.9BMB24F2D01.pdf2.9BMB24F2D01.pdf3.9BMB24F2D01.pdf4.9BMB24F2D01.pdf
  • Pranešimas
9BMB24F2D01 specifikacijos
Dalies numeris 9BMB24F2D01 Gamintojas Sanyo Denki
apibūdinimas EC AXIAL 97X33MM LOCK "Lead Free Status / RoHS" statusas
Plotis 33.00mm Svoris 0.419 lb (190.06g)
Įtampos diapazonas 12 ~ 26.4VDC Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 1.647 in H2O (410.0 Pa)
Dydis / Matmenys Rectangular/Rounded - 97.1mm L x 95mm H Serija San Ace B97
RPM 4500 RPM Galia (vatais) 10.80W
Darbinė temperatūra -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Triukšmas 56.0 dB(A)
Medžiaga - rėmas Plastic Medžiaga - ašmenys Plastic
Lifetime @ Temp. 40000 Hrs @ 60°C Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Locked Rotor Sensor Ventiliatoriaus tipas Blower
Dabartinis įvertinimas 0.450A Guolių tipas Ball