9BMB12P2H01
Sanyo DenkiSanyo Denki
Sanyo Denki
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 9BMB12P2H01
Gamintojas / Gamintojas: Sanyo Denki
Prekės aprašymas EC AXIAL 97X33MM PWM
Duomenų lapai: 1.9BMB12P2H01.pdf2.9BMB12P2H01.pdf3.9BMB12P2H01.pdf4.9BMB12P2H01.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
9BMB12P2H01 specifikacijos
Dalies numeris 9BMB12P2H01 Gamintojas Sanyo Denki
apibūdinimas EC AXIAL 97X33MM PWM "Lead Free Status / RoHS" statusas
Plotis 33.00mm Įtampos diapazonas 10.2 ~ 13.8VDC
Įtampa - Įvertinta 12VDC Nutraukimas 4 Wire Leads
Statinis slėgis 1.968 in H2O (490.0 Pa) Dydis / Matmenys Rectangular/Rounded - 97.1mm L x 95mm H
Serija San Ace B97 RPM 4850 RPM
Galia (vatais) 13.20W Kiti vardai 1688-2269
9BMB12P2H01-ND
Darbinė temperatūra -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Triukšmas 57.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas Plastic
Medžiaga - ašmenys Plastic Lifetime @ Temp. 40000 Hrs @ 60°C
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Blower Dabartinis įvertinimas 1.10A