9BMB12S201
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 9BMB12S201
Gamintojas / Gamintojas: Sanyo Denki
Prekės aprašymas BLOWER 97X33MM 12VDC TACH
Duomenų lapai: 1.9BMB12S201.pdf2.9BMB12S201.pdf3.9BMB12S201.pdf4.9BMB12S201.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
9BMB12S201 specifikacijos
Dalies numeris 9BMB12S201 Gamintojas Sanyo Denki
apibūdinimas BLOWER 97X33MM 12VDC TACH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 33.00mm Svoris 0.419 lb (190.06g)
Įtampos diapazonas 7 ~ 13.8VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 2.450 in H2O (610.0 Pa)
Dydis / Matmenys Rectangular/Rounded - 97.1mm L x 95mm H Serija San Ace B97
RPM 5250 RPM Galia (vatais) 16.80W
Kiti vardai 1688-2099
9BMB12S201-ND
Darbinė temperatūra -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Triukšmas 59.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiaga - rėmas Plastic Medžiaga - ašmenys Plastic
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Lifetime @ Temp. 40000 Hrs @ 60°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Locked Rotor Protection, Speed Sensor (Tach) Ventiliatoriaus tipas Blower
Dabartinis įvertinimas 1.4A Guolių tipas Ball