RNE1C821MDN1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNE1C821MDN1
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 820UF 20% 16V T/H
Duomenų lapai: 1.RNE1C821MDN1.pdf2.RNE1C821MDN1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
RNE1C821MDN1 specifikacijos
Dalies numeris RNE1C821MDN1 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 820UF 20% 16V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 86772 pcs Duomenų lapas 1.RNE1C821MDN1.pdf2.RNE1C821MDN1.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm) Serija FPCAP, RNE
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 560mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.6A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 11 mOhm
Išsamus aprašymas 820µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 11 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Talpa 820µF