RNE1C561MDNASQ
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNE1C561MDNASQ
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 560UF 20% 16V T/H
Duomenų lapai: RNE1C561MDNASQ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RNE1C561MDNASQ specifikacijos
Dalies numeris RNE1C561MDNASQ Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 560UF 20% 16V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 138995 pcs Duomenų lapas RNE1C561MDNASQ.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija FPCAP, RNE
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 500mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-16408
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 14 mOhm Išsamus aprašymas 560µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 14 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 560µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RNE1C821MDN1PH
RNE1C821MDN1PH
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM POLY 820UF 20% 16V T/H
Sandelyje: 85094 pcs
parsisiųsti: RNE1C821MDN1PH.pdf
RFQ
RNE1C221MDN1KX
RNE1C221MDN1KX
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM POLY 220UF 20% 16V T/H
Sandelyje: 167983 pcs
parsisiųsti: RNE1C221MDN1KX.pdf
RFQ
RNE1C561MDNASQKX
RNE1C561MDNASQKX
apibūdinimas: CAP ALUM POLY 560UF 20% 16V T/H