RNE1C471MDN1KX
NichiconNichicon
RNE1C471MDN1KX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNE1C471MDN1KX
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H
Duomenų lapai: 1.RNE1C471MDN1KX.pdf2.RNE1C471MDN1KX.pdf
  • Pranešimas
RNE1C471MDN1KX specifikacijos
Dalies numeris RNE1C471MDN1KX Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 160163 pcs Duomenų lapas 1.RNE1C471MDN1KX.pdf2.RNE1C471MDN1KX.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija FPCAP, RNE
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 540mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.4A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 10 mOhm
Išsamus aprašymas 470µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Talpa 470µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RNE1C471MDNASQPX
RNE1C471MDNASQPX
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H
Sandelyje: 147755 pcs
parsisiųsti: RNE1C471MDNASQPX.pdf
RFQ
RNE1C471MDN1PX
RNE1C471MDN1PX
Gamintojai: Nichicon
Sandelyje: 110628 pcs
parsisiųsti: RNE1C471MDN1PX.pdf
RFQ
RNE1C471MDN1
RNE1C471MDN1