RNE1C471MDN1PX
NichiconNichicon
RNE1C471MDN1PX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNE1C471MDN1PX
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H
Duomenų lapai: 1.RNE1C471MDN1PX.pdf2.RNE1C471MDN1PX.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RNE1C471MDN1PX specifikacijos
Dalies numeris RNE1C471MDN1PX Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 110628 pcs Duomenų lapas 1.RNE1C471MDN1PX.pdf2.RNE1C471MDN1PX.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija FPCAP, RNE
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 540mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.4A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-3814-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 12 mOhm Išsamus aprašymas 470µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 12 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 470µF Programos General Purpose