RNE1C221MDN1PX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNE1C221MDN1PX
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 220UF 20% 16V T/H
Duomenų lapai: 1.RNE1C221MDN1PX.pdf2.RNE1C221MDN1PX.pdf
  • Pranešimas
RNE1C221MDN1PX specifikacijos
Dalies numeris RNE1C221MDN1PX Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 220UF 20% 16V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 188447 pcs Duomenų lapas 1.RNE1C221MDN1PX.pdf2.RNE1C221MDN1PX.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija FPCAP, RNE
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 415mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.15A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 13 mOhm
Išsamus aprašymas 220µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 13 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Talpa 220µF