RNE1C471MDNASQKX
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNE1C471MDNASQKX
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H
Duomenų lapai: 1.RNE1C471MDNASQKX.pdf2.RNE1C471MDNASQKX.pdf
  • Pranešimas
RNE1C471MDNASQKX specifikacijos
Dalies numeris RNE1C471MDNASQKX Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 151450 pcs Duomenų lapas 1.RNE1C471MDNASQKX.pdf2.RNE1C471MDNASQKX.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija FPCAP, RNE
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 540mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.4A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 10 mOhm
Išsamus aprašymas 470µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 5000 Hrs @ 105°C Talpa 470µF