4787PA51H00045
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4787PA51H00045
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU PTAFG PU V0 DSH
Duomenų lapai: 1.4787PA51H00045.pdf2.4787PA51H00045.pdf
  • Pranešimas
4787PA51H00045 specifikacijos
Dalies numeris 4787PA51H00045 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 636712 pcs Duomenų lapas 1.4787PA51H00045.pdf2.4787PA51H00045.pdf
Plotis 0.252" (6.40mm) Įveskite Fabric Over Foam
Ilgis 0.450" (11.43mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.201" (5.10mm) Priedų metodas Adhesive