4787PA51H01800
Laird TechnologiesLaird Technologies
4787PA51H01800 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4787PA51H01800
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GSKT FAB/FOAM 6.4X457.2MM DSHAPE
Duomenų lapai: 1.4787PA51H01800.pdf2.4787PA51H01800.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
4787PA51H01800 specifikacijos
Dalies numeris 4787PA51H01800 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 47820 pcs Duomenų lapas 1.4787PA51H01800.pdf2.4787PA51H01800.pdf
Plotis 0.252" (6.40mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra D-Shape Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Kiti vardai 903-1114 Darbinė temperatūra -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis 18.000" (457.20mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.201" (5.10mm)