4787PA51H08400
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4787PA51H08400
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU PTAFG PU V0 DSH
Duomenų lapai: 1.4787PA51H08400.pdf2.4787PA51H08400.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
19 pcs
  • Pranešimas
4787PA51H08400 specifikacijos
Dalies numeris 4787PA51H08400 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 4539 pcs Duomenų lapas 1.4787PA51H08400.pdf2.4787PA51H08400.pdf
Plotis 0.252" (6.40mm) Įveskite Fabric Over Foam
Ilgis 84.000" (213.36cm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.201" (5.10mm) Priedų metodas Adhesive