4787PA51G01800
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4787PA51G01800
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK,NICU,NRSG,PU,V0,DSH
Duomenų lapai: 4787PA51G01800.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
77 pcs
  • Pranešimas
4787PA51G01800 specifikacijos
Dalies numeris 4787PA51G01800 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 25587 pcs Duomenų lapas 4787PA51G01800.pdf
Plotis 0.252" (6.40mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra D-Shape Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 18.000" (457.20mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.201" (5.10mm) Priedų metodas Adhesive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
4787
Gamintojai: Pomona Electronics
apibūdinimas: CONN N PLUG STR 50 OHM SOLDER