4787AB51G00315
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4787AB51G00315
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRSG PU V0 DSH
Duomenų lapai: 4787AB51G00315.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
410 pcs
  • Pranešimas
4787AB51G00315 specifikacijos
Dalies numeris 4787AB51G00315 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 78705 pcs Duomenų lapas 4787AB51G00315.pdf
Plotis 0.252" (6.40mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra D-Shape Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 3.150" (80.01mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.201" (5.10mm) Priedų metodas -