4787PA51G09600
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4787PA51G09600
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRSG PU V0 DSH
Duomenų lapai: 4787PA51G09600.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
15 pcs
  • Pranešimas
4787PA51G09600 specifikacijos
Dalies numeris 4787PA51G09600 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 4117 pcs Duomenų lapas 4787PA51G09600.pdf
Plotis 0.252" (6.40mm) Įveskite Fabric Over Foam
Medžiaga - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 96.000" (243.84cm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.201" (5.10mm) Priedų metodas Adhesive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
4787PA51H01800
4787PA51H01800
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GSKT FAB/FOAM 6.4X457.2MM DSHAPE
Sandelyje: 47820 pcs
parsisiųsti: 4787PA51H01800.pdf
RFQ
Gamintojai: Schurter
apibūdinimas: PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PANEL
Sandelyje: 79363 pcs
parsisiųsti: 4787.1000.pdf
RFQ
47876-000LF
47876-000LF
Gamintojai: Amphenol FCI
apibūdinimas: FEMALE SOCKET CRIMP GOLD
parsisiųsti:
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK NICU PTAFG PU V0 DSH
parsisiųsti: 4787PA51H01200.pdf
Gamintojai: Schurter
parsisiųsti: 4787.2000.pdf
4787
Gamintojai: Pomona Electronics
apibūdinimas: CONN N PLUG STR 50 OHM SOLDER