ATB107M025
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
ATB107M025 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATB107M025
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Duomenų lapai: ATB107M025.pdf
  • Pranešimas
ATB107M025 specifikacijos
Dalies numeris ATB107M025 Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5515 pcs Duomenų lapas ATB107M025.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.260" L x 0.280" W (6.60mm x 7.10mm) Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija ATB Sraigtasparnis @ žemos dažnio 210mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 340 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2.12 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2.12 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Talpa 100µF