ATB108M010
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
ATB108M010 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATB108M010
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD
Duomenų lapai: ATB108M010.pdf
  • Pranešimas
ATB108M010 specifikacijos
Dalies numeris ATB108M010 Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4292 pcs Duomenų lapas ATB108M010.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.406" L x 0.417" W (10.30mm x 10.60mm) Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija ATB Sraigtasparnis @ žemos dažnio 595mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 850mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 120 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 340 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 340 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C Talpa 1000µF