ATB106M050
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
ATB106M050 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATB106M050
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
Duomenų lapai: ATB106M050.pdf
  • Pranešimas
ATB106M050 specifikacijos
Dalies numeris ATB106M050 Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6042 pcs Duomenų lapas ATB106M050.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.260" L x 0.280" W (6.60mm x 7.10mm) Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija ATB Sraigtasparnis @ žemos dažnio 98mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 140mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 2.6 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.224" (5.70mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 15.92 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 15.92 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Talpa 10µF
Programos Bypass, Decoupling
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ATB106M035
ATB106M035
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD