ATB107M050
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
ATB107M050 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATB107M050
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
Duomenų lapai: ATB107M050.pdf
  • Pranešimas
ATB107M050 specifikacijos
Dalies numeris ATB107M050 Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4408 pcs Duomenų lapas ATB107M050.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.406" L x 0.417" W (10.30mm x 10.60mm) Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija ATB Sraigtasparnis @ žemos dažnio 469mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 670mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 160 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.59 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1.59 Ohm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C Talpa 100µF