ATB106M025
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
ATB106M025 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATB106M025
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
Duomenų lapai: ATB106M025.pdf
  • Pranešimas
ATB106M025 specifikacijos
Dalies numeris ATB106M025 Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5366 pcs Duomenų lapas ATB106M025.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.169" L x 0.189" W (4.30mm x 4.80mm) Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija ATB Sraigtasparnis @ žemos dažnio 63mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 90mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 1.93 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.224" (5.70mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 18.57 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 18.57 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Talpa 10µF
Programos Bypass, Decoupling
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ATB107M035
ATB107M035
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
Sandelyje: 4329 pcs
parsisiųsti: ATB107M035.pdf
RFQ
ATB107M016
ATB107M016
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD
Sandelyje: 4045 pcs
parsisiųsti: ATB107M016.pdf
RFQ
ATB10
ATB10
Gamintojai: Amphenol Pcd
apibūdinimas: CONN TERM BLK FEED THRU 6-20 AWG
parsisiųsti:
ATB10000
ATB10000
Gamintojai: Red Lion Controls
apibūdinimas: ACCESS BOARD APOLLO W/TERM BLCK
parsisiųsti: ATB10000.pdf
ATB106M035
ATB106M035
apibūdinimas: CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD