ATB105M050
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
ATB105M050 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATB105M050
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD
Duomenų lapai: ATB105M050.pdf
  • Pranešimas
ATB105M050 specifikacijos
Dalies numeris ATB105M050 Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4146 pcs Duomenų lapas ATB105M050.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.169" L x 0.189" W (4.30mm x 4.80mm) Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija ATB Sraigtasparnis @ žemos dažnio 42mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 60mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 5 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.224" (5.70mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 159.16 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 159.16 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Talpa 1µF
Programos Bypass, Decoupling
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ATB 3062-2
ATB 3062-2
Gamintojai: Astro Tool Corp.
apibūdinimas: TOOL INSERTION/REMOVAL 2 GA
Sandelyje: 1345 pcs
parsisiųsti: ATB 3062-2.pdf
RFQ
ATB106M035
ATB106M035
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Sandelyje: 5252 pcs
parsisiųsti: ATB106M035.pdf
RFQ
Gamintojai: Astro Tool Corp.
apibūdinimas: TOOL REMOVAL 20 GA
parsisiųsti: ATB 2080.pdf
ATB107M035
ATB107M035
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
parsisiųsti: ATB107M035.pdf
apibūdinimas: TOOL REMOVAL 16 GA
Sandelyje: 908 pcs
Gamintojai: Red Lion Controls
apibūdinimas: ACCESS BOARD APOLLO W/TERM BLCK
ATB107M025
ATB107M025
apibūdinimas: CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD