IXFV30N60PS
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFV30N60PS
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 600V 30A PLUS220-SMD
Duomenų lapai: IXFV30N60PS.pdf
  • Pranešimas
IXFV30N60PS specifikacijos
Dalies numeris IXFV30N60PS Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 600V 30A PLUS220-SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5683 pcs Duomenų lapas IXFV30N60PS.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas PLUS-220SMD
Serija HiPerFET™, PolarHT™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 240 mOhm @ 15A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 500W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė PLUS-220SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 4000pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 82nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 600V Išsamus aprašymas N-Channel 600V 30A (Tc) 500W (Tc) Surface Mount PLUS-220SMD
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 30A (Tc)