IXFV30N50P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFV30N50P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFV30N50P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 500V 30A PLUS220
Duomenų lapai: IXFV30N50P.pdf
  • Pranešimas
IXFV30N50P specifikacijos
Dalies numeris IXFV30N50P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 500V 30A PLUS220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4070 pcs Duomenų lapas IXFV30N50P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas PLUS220
Serija HiPerFET™, PolarHT™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 200 mOhm @ 15A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 460W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3, Short Tab Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 4150pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 70nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V Išsamus aprašymas N-Channel 500V 30A (Tc) 460W (Tc) Through Hole PLUS220
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 30A (Tc)