IXFV74N20PS
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFV74N20PS
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 200V 74A PLUS220-S
Duomenų lapai: IXFV74N20PS.pdf
  • Pranešimas
IXFV74N20PS specifikacijos
Dalies numeris IXFV74N20PS Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 200V 74A PLUS220-S "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5857 pcs Duomenų lapas IXFV74N20PS.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas PLUS-220SMD
Serija PolarHT™ HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 34 mOhm @ 37A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 480W (Tc) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė PLUS-220SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3300pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 107nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 200V Išsamus aprašymas N-Channel 200V 74A (Tc) 480W (Tc) Surface Mount PLUS-220SMD
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 74A (Tc)