IXFV36N50P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFV36N50P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 500V 36A PLUS220
Duomenų lapai: IXFV36N50P.pdf
  • Pranešimas
IXFV36N50P specifikacijos
Dalies numeris IXFV36N50P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 500V 36A PLUS220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5965 pcs Duomenų lapas IXFV36N50P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas PLUS220
Serija HiPerFET™, PolarP2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 170 mOhm @ 500mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 540W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3, Short Tab Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 5500pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 93nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V Išsamus aprašymas N-Channel 500V 36A (Tc) 540W (Tc) Through Hole PLUS220
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 36A (Tc)