IXFV52N30P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFV52N30P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFV52N30P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 300V 52A PLUS220
Duomenų lapai: IXFV52N30P.pdf
  • Pranešimas
IXFV52N30P specifikacijos
Dalies numeris IXFV52N30P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 300V 52A PLUS220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4031 pcs Duomenų lapas IXFV52N30P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas PLUS220
Serija PolarHT™ HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 66 mOhm @ 500mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 400W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3, Short Tab Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3490pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 110nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 300V Išsamus aprašymas N-Channel 300V 52A (Tc) 400W (Tc) Through Hole PLUS220
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 52A (Tc)