IXFV26N50PS
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFV26N50PS
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 500V 26A PLUS220-SMD
Duomenų lapai: IXFV26N50PS.pdf
  • Pranešimas
IXFV26N50PS specifikacijos
Dalies numeris IXFV26N50PS Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 500V 26A PLUS220-SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5551 pcs Duomenų lapas IXFV26N50PS.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 4mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas PLUS-220SMD
Serija HiPerFET™, PolarHT™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 230 mOhm @ 13A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 400W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė PLUS-220SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3600pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 60nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V Išsamus aprašymas N-Channel 500V 26A (Tc) 400W (Tc) Surface Mount PLUS-220SMD
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 26A (Tc)