72V73260BBG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V73260BBG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC INTERFACE
Duomenų lapai: 72V73260BBG.pdf
  • Pranešimas
72V73260BBG specifikacijos
Dalies numeris 72V73260BBG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas IC INTERFACE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5184 pcs Duomenų lapas 72V73260BBG.pdf
Įtampos šaltinio šaltinis Single Supply Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V
Įveskite Multiplexer Tiekėjo prietaisų paketas 144-PBGA (13x13)
Serija 72V Paketas / dėžutė 144-BGA
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount