72V73260DAG
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V73260DAG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC DGTL SW 16384X16384 144-TQFP
Duomenų lapai: 1.72V73260DAG.pdf2.72V73260DAG.pdf
  • Pranešimas
72V73260DAG specifikacijos
Dalies numeris 72V73260DAG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5946 pcs Duomenų lapas 1.72V73260DAG.pdf2.72V73260DAG.pdf
Įtampos šaltinio šaltinis Single Supply Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V
Įveskite Multiplexer Tiekėjo prietaisų paketas 144-TQFP (20x20)
Serija 72V Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 144-LQFP Kiti vardai IDT72V73260DAG
IDT72V73260DAG-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount