72V73273BBG
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V73273BBG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC DGTL SW 32768X32768 208-BGA
Duomenų lapai: 1.72V73273BBG.pdf2.72V73273BBG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
12 pcs
  • Pranešimas
72V73273BBG specifikacijos
Dalies numeris 72V73273BBG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 1060 pcs Duomenų lapas 1.72V73273BBG.pdf2.72V73273BBG.pdf
Įtampos šaltinio šaltinis Single Supply Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V
Įveskite Multiplexer Tiekėjo prietaisų paketas 208-PBGA (17x17)
Serija 72V Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 208-BGA Kiti vardai IDT72V73273BBG
IDT72V73273BBG-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount