72V71660BBG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V71660BBG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC DGTL SW 16382X16384 208-BGA
Duomenų lapai: 72V71660BBG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
12 pcs
  • Pranešimas
72V71660BBG specifikacijos
Dalies numeris 72V71660BBG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 1703 pcs Duomenų lapas 72V71660BBG.pdf
Įtampos šaltinio šaltinis Single Supply Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V
Įveskite Multiplexer Tiekėjo prietaisų paketas 208-PBGA (17x17)
Serija 72V Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 208-BGA Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C