72V71643DAG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V71643DAG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC DGTL SW 4096X4096 144-TQFP
Duomenų lapai: 1.72V71643DAG.pdf2.72V71643DAG.pdf
  • Pranešimas
72V71643DAG specifikacijos
Dalies numeris 72V71643DAG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5104 pcs Duomenų lapas 1.72V71643DAG.pdf2.72V71643DAG.pdf
Įtampos šaltinio šaltinis Single Supply Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V
Įveskite Multiplexer Tiekėjo prietaisų paketas 144-TQFP (20x20)
Serija 72V Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 144-LQFP Kiti vardai IDT72V71643DAG
IDT72V71643DAG-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount